Gespeichert von admin am Mi., 13.08.2014 - 13:18

Spotkanie z laureatkami konkursu "Dziewczyna Lata" Pol-Cafe

W piątek, 22.08.2014 w Essen mieliśmy przyjemność spotkać się z dziewczynami wyróżnionymi w konkursie "Dziewczyna Lata". Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Aniu i Olu i dziękujemy Wam i wszystkim uczestniczkom, które brały udział w konkursie!
W najbliższym czasie zaplanowane jest spotkanie ze zwyciezczynia konkursu - Sandra, która tym razem niestety nie mogła być z nami.

Fot. Robert Widera

Publikacja w magazynie Twoje Miasto

Czytaj online www.twojemiasto.eu/wp-content/uploads/2013/04/TM_nr30_internet.pdf

 

 

5. sierpnia w Pizzerii Da Beata w Essen-Borbeck spotkaliśmy się na swoim comiesięcznym redakcyjnym kolegium Pol-Cafe. Oprócz towarzyskich plotek i konsumpcji smacznej pizzy dyskutowaliśmy nad kilkoma ważnymi dla użytkowników Pol-Cafe kwestiami. Omawialiśmy różne nowe projekty, jak również wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, spośród 16 nadesłanych na Konkurs „Dziewczyna Lata”. Po wymianie zdań i analizie Dziewczyną Lata Pol-Cafe 2014 została Sandra Zazula z Essen! Gratulujemy!

Przyznaliśmy również dwa równorzędne wyróżnienia dla Aleksandry Dukat oraz Anny Barczynski!

Wszystkim kandydatkom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy! Nagroda główną dla Dziewczyny Lata jest sesja fotograficzna w plenerze Roberta Widery. Dwie wyróżnione dziewczyny otrzymają z kolei nagrodę w postaci mini sesji fotograficznej Roberta Widery.

Przy okazji pragniemy polecić uwadze Pizzerie Da Beata, gdzie mieliśmy przyjemność obradować. Jest to przytulne miejsce w Essen Borbeck, gdzie serwują m.in. smaczną pizze, a właścicielką jest Polka- Beata. Polecamy!

Więcej informacji o tym lokalu >>>>>>

 

Fundator nagrody w postaci sesji fotograficznej w plenerze:

 

Robert Widera

Fotograf

www.robert-widera.eu

www.yourweddingphoto.eu